قوانین و مقررات

کاربران گرامی‌ لطفا موارد زیر را مطالعه فرمائید تا با شرایط و خدمات سایت صد مستند بیشتر آشنا شوید.

تمامی فعالیت‌های سایت صد مستند تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می‌باشد. در همین راستا کاربر نیز موظف است به قوانین مربوط به کاربر در فضای مجازی نیز پایبند باشد. از این رو سایت صد مستند نیز خود را موظف می‌داند تا بیش از پیش خدماتی مناسب و در خور شایسته برای شما کاربران را فراهم آورد. و جوابگوی تمامی مشتریان خود بصورت 24 ساعته باشد. محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای سایت صد مستند محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، بروزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین سایت صد مستند بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

ارائه بهترین محصولات : این سایت خود را موظف می داند در ارائه آثار کلیه استانداردها را رعایت نموده و محصولات خود را با کیفیت و کمیت مناسبی در اختیار کاربران و مشتریان خود قراردهد.

پرداخت آنلاین: کاربر پس از انتخاب کالا و ثبت سفارش و انتخاب درگاه، وارد درگاه بانک مربوطه میشوید و پس از اتمام عملیات بانکی‌ به صفحه مورد نظر جهت دریافت رسید و فاکتور بصورت اتوماتیک هدایت می شود. برای خرید به این روش شما باید از قبل رمز دوم کارت بانکی‌ خود را در دسترس داشته باشید. در صورت عدم پاسخگویی از طرف بانک، میتوانید با شماره همراه و یا از طریق پست الکترونیکی، ما را از مشکل پیش آماده مطلع سازید. در صورت نیاز، به شما شماره حساب یا شمارهٔ ۱۶ رقمی‌ کارت‌های عضو شتاب داده میشود تا خرید شما با سرعت بیشتری مراحل خود را طی‌ کند .

نظرات باید در چارچوب اصول زیر باشد:

1- در بخش نظرات سایت هرگونه توهین و استفاده از کلمات دور از شرع اسلامی و همچنین استفاده از زبان های بیگانه هرگز تایید و پاسخ داده نمیشود. لطفا نظرات خود را بضورت شفاف و خوانا نوشته تا در سریع ترین زملن ممکن ، همکاران ما به دیدگاه شما پاسخ دهند.

2- فقط در مورد همان کالا یا مطلب نظرات خود را بیان نمائید.

3- از هرگونه توهین، استفاده از الفاظ رکیک و تبلیغ فروشگاهای دیگر جدا خوداری نمائید.

4- اگر سوالی که کاربر در رابطه با محصول می‌پرسد، نیاز به توضیح بیشتر داشته باشد، جداگانه و با ارسال ایمیل به ایشان پاسخ داده میشود.

5- برای ارسال نظر، نشانی ایمیل صحیح ارسال کننده نظر الزامی می‌باشد.

6- اگر نظری بر خلاف اصول و چارچوب مقررات سایت باشد، از طریق ایمیل به کاربر هشدار داده میشود.

7- اگر نظر کاربر با بخش مورد نظر همخوانی نداشته باشد، پس از پاسخگویی، آن نظر به بخش مرتبط با آن قسمت ارسال خواهد شد.

قوانین و مقررات مشتری پس از دریافت فایل خریداری شده:

– خدمات و محتویات وب سایت، نظیر ترجمه ها، مستندها و… تنها برای استفاده شخصی و و بالابردن علم و دانش شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از آثار موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت صد مستند برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

سایت صد مستند خود را موظف میداند تا بصورت 24 ساعته پاسخگوی مشکلات مشتریان خود باشد تا محصولات با کیفیت در اختیار کاربران خود قرار دهد و در صورت نارضایتی مشتری از فایل های خریداری شده ، سایت صد مستند خود را موظف میداند تا فایل های دیگری را بصورت رایگان در اختیار مشتری قرار دهد تا رضایت مشتری را جلب نماید.